ЗНАЙТИ ПОСЛУГУ:
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Весільна сукня: догляд до, під час і після церемонії

Жодному вбранню дівчина не приділяє стільки уваги, як вибору весільної сукні. Елегантні силуети з ніжними лініями, повітряні моделі з мережива та прозорого шифону. Якою б не була сукня вашої мрії, в особливий день вона має виглядати бездоганно. І після цього особливого дня знову пережити приємні спогади дозволить вбрання нареченої, збережене в ідеальному стані.

Як поводитись зі своєю сукнею мрії ДО, ПІД ЧАС та ПІСЛЯ весілля ми і розказуємо нижче.

ДО 

Порада 1.

Сукню краще залишити в салоні на якомога довший термін. Якщо зберігати її вдома, надто велика спокуса періодично діставати, міряти, показувати подругам і т.д. Це не може не відобразитись на зовнішньому вигляді і стані вашої сукні. Всі маніпуляції з сукнею варто звести до мінімуму до весілля, щоб в день ікс вона була в ідеальному стані.

Порада 2.

При перевезенні бажано розкласти сукню в чохлі на задньому сидінні або закріпити верхню частину на вікні авто, а поділ - на задньому сидінні. Ідеальним є варіант розміщення вбрання на спеціальному манекені та послуга транспортування, надана салоном.

Якщо при транспортуванні чи зберіганні з’явились невеликі складки на тканині, залиште сукню в випрямленому стані на всю ніч. Зазвичай цього достатньо, щоб розгладити матеріал.

Порада 3.

До суконь з блискучих тонких тканин (натуральний атлас, шовк, мереживо) краще не торкатись голими руками, тільки в тонких текстильних рукавичках (це стосується помічниць, які допомагатимуть вам вдягати сукню).

Порада 4.

Небажано вішати сукню в шафу, краще розмістити її у відкритому просторі, в чохлі та уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Порада 5.

Допомогти розправити стійкі складки допоможе делікатне відпарювання на мінімальній температурі. Ввімкніть праску і, не торкаючись тканини, на невеликій відстані обробіть проблемні ділянки паром. При цьому використовуйте дистильовану воду та уникайте гарячого режиму.

Під час весілля

 

А сукню постарайтесь тримати подалі від їжі, напоїв, тварин, власне, всього, що може стати причиною небажаних плям.

Що робити, якщо це сталось? І на сукні з’явилась пляма або розриви по тканині

 

По-перше, надати швидку невідкладну допомогу.

Промокнути пляму чистою білою сухою серветкою, прибравши залишки бруду. Не терти тканину, уникати потрапляння бруду на інші ділянки сукні.

Пил та бризки бруду краще не чіпати, обтрушувати край сукні тільки в сухому вигляді.

Чим більше маніпуляцій по виведенню плям на своїй сукні ви зробите - тим менше шансів це зробити буде потім в професіоналів.

Значна частина наших замовлень - речі, на яких вже намагались вивести плями самостійно. Оцет, Vanish (ні в якому разі!), лимонна кислота, перекис водню - та що тільки не радять втирати в тканину в інтернеті. Ми закликаємо цього не робити. Ви не просто ризикуєте не вивести пляму, а й зіпсувати тканину настільки, що жодна хімчистка не в силах буде це виправити.

Не треба засмучуватись, якщо з вашою сукнею сталось щось гірше за пляму, наприклад, розрив тканини, і здається, що врятувати її неможливо.

З будь-якими пошкодженнями тканини справляться в професійній хімчистці.  Наші майстри не тільки почистять, але й відремонтують чи підшиють вашу сукню і повернуть вам її в ідеальному стані.

Особисте прохання від нашого технолога

 

Не використовуйте вологі серветки

Так, здається, що ж такого, невеличка, не дуже помітна пляма від шампанського. Протерти її серветкою - і сліду не буде. Повірте, слід буде. В два рази більший за саму пляму, розпливчастий, і зовсім не такий по кольору, як сама сукня.

В складі 90% вологих серветок містяться хлор-компоненти та інші складові, які “з’їдають” колір речі, не поперхнувшись;)

Зберігаємо сукню після весілля

Після того, як закінчились всі урочистості, пора попіклуватись про весільне вбрання.

  1. Зберігайте етикетку зі складом та правилами догляду. Коли будете віддавати сукню в хімчистку, покажіть їм етикетку.
  2. Сукні з натурального шовку, атласу, шифону недопустимо прати звичним способом - тонка делікатна тканина потускніє і втратить форму. Тут не обійтись без професійної допомоги.
  3. Для суконь з поліестеру допустиме ручне прання. Можливе й машинне в делікатному режимі, з відсутністю крихких прикрас: бісеру, камінців, вишивки, деталей з органзи.
  4. Після того, як сукня буде почищена, можна готувати її для зберігання. Акуратно покласти в коробку, не створюючи складок. Між кожним згином постелити папірусний папір з нейтральним рівнем рН. Загорнути сукню чистою білою тканиною та закрити коробку. Такий спосіб зберігання допоможе уникнути запаху та залежаності.

Чого робити не слід. 

Головні табу по догляду за весільною сукнею

 

Що зроблять з вашою сукнею  в  нашій хімчистці

Зроблять знову як нову;)

А спочатку:

Так, з такою подією як весілля пов’язано дуже багато підготувань та клопотів, але ж не дарма цей день називають найщасливішим. І всі клопоти того варті.

Бажаємо вам, щоб ваше свято стало особливим і незабутнім. А про чистоту вбрання подбаємо ми.

Любимо Вас

Ваш ЦЕХ

 

В ДОДАТКУ ЦЕХ ЦІНИ НИЖЧІ

Насолоджуйтеся життям.
А ми подбаємо про ваші речі!
Ще зручніше зв'язатися з нами - через наш додаток